Yeni

AMT Gastroguss Exclusive Square Pan 28x28x9cm

Ürün Kodu : A289
%10
705,00 TL
634,50 TL
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE VE TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • GENEL ÖZELLİK: 28cm Çap * 9cm Derinlik İndüksiyon Taban 

  AMT Gastroguss Exclusive 

  9mm kalınlığında çok katmanlı özel alaşımlarla desteklenmiş Lotan kaplaması ile sağlığa zararlı hiçbir içerik bünyesinde barındırmamaktadır. Elle işlenmiş alüminyum taban ile ısıyı üst seviyede iletirken 1/3 oranında zaman tasarrufu sağlar, titanyum ikinci katman ile hafif ve elmas kadar sert bir yüzey elde edilmiştir. Aşınma karşıtı katman ile güçlü deterjanlara, asitlere ve asidik çözeltilere karşı üst düzey koruma sağlarken darbelere karşı güçlendirilmiş dördüncü katman ile uzun süreli bir kullanım ömrü garanti altına alınmış olur ve son katman Lotan ile yapışma karşıtı ve anti-bakteriyel bir yüzey elde edilmiştir.

  Üstün güvenlik performansı ile Alman güvenlik kalite standartlarına sahip basınçlı pişirme aparatı. Kolay kilit sistemi sayesinde pratik kullanım sağlar ve emniyet supaplarıyla patlama riskini ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca kapak kenarlarında bulunan güvenlik şeritleriyle lastiğin açılması sağlanarak yüksek basınç tahliyesi sağlanmaktadır. (Düdüklü Tencere İçin)

  Özellikle bu ürün ile birlikte gelen Çelik Kapak sayesinde aynı ebattaki tüm AMT tencereleri düdüklü tencereye çevirebilirsiniz. Özel ısı iletkenliği sayesinde yiyecekleri en az sürede en yüksek ısıya maruz bırakarak mineral ve vitamin değerlerini yüksek seviyelere çekmeyi başarmaktadır. Bu sayede toprak tencerede pişirme özelliğini elde ederek yüksek değerli beslenmeyi sağlar. Daha az su kullanımı ile besinlerin kendi öz sularında pişirme olanağı sağlar. Normal dökümlere nazaran bulaşık makinesinde yıkama kolaylığı ile ağır ve zor bulaşıklarından kurtulmanıza yardımcı olur. Lotan kaplamanın bünyesinde olan anti-bakteriyel özellik sayesinde ürünlerini pişirme sırasında olduğu kadar saklama koşullarında da güvenilirliği yüksek olup bakteri, mantar ve küf oluşumlarına karşı üstün koruma sağlar.

  GARANTİ SÜRESİ
  Kaplama : 3 yıl 
  Gövde, Taban ve Kulp : 25 yıl
  Bulaşık Makinesi : 25 yıl
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.