AMT GASTROGUSS DÖKÜM MUTFAK EKİPMANLARI

AMT, Dünya şeflerinin tercih ettiği ve şeflerin kullanım koşullarına göre üretilen, şekillendirilen ürünlere sahip bir firma. AMT Döküm Tava ve çeşitleriyle, Tencere ve düdüklüleriyle geniş bir alanda farklı boylarda tam bir mutfak ekipman seti oluşturulabilir.

Bu firmanın en büyük özelliği ürünleri tek tek el ile dökmesi ve kullandığı malzemelerle geleneksel döküm firmalarının çok ilerisinde olmasıdır.

Alüminyum Taban ve Titanyum Gövde ile paslanma ve yapışma önleyici katmanlarını seramik ve elmas tozlarıyla güçlendirdiği lotan denilen bir katmana sahiptir. Bu şekilde yemeklerinizi yanma, yapışma ve dibini tutma sıkıntısı olmadan az yağda ya da yağsız pişirme imkanı sağlar.

AMT ürünleri sağlığa zararlı bir madde içermemekle birlikte geri dönüşümü olan, doğa dostu bir ürünlerdir. Ayrıca firma Üstün Alman Teknolojisi ile geleneksel üretimin birleştiği sağlıklı, sağlam ve 25 yıl gibi bir kullanım ömrüne sahip olan ender ürünler yapma vizyonuna ve misyonuna sahiptir.

Klasik dökümlere nazaran %50 daha hafif ve bulaşık makinasında yıkanabilir olmasıyla asla paslanma riski yoktur. 1000 derecelik bir ısıya dayanıklı ve kulpları 240 dereceye kadar sıcaklıkta kullanılabilir.

Görünüm:
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.